חברת השייט והקרוזים ויקינג היא אמנם אחת מחברות שייט התענוגות הצעירות ביותר בכל הנוגע לשייט באוקיינוס אך במהרה הפכה לאחת המובילות בתחום. החברה מציעה קווי שייט באוקיינוס ובנהרות בספינות פאר ופועלת ממטה התפעול הממוקם בבאזל שווייץ וממשרדי השיווק הממוקמים בלוס אנג'לס, קליפורניה. החברה מפליגה בצפון ודרום אמריקה, הקריביים, אירופה, רוסיה, מצרים, סין ודרום אסיה. החברה נוסדה בשנת 1997 ובשנת 2000 כללה צי של 26 ספינות מה שהפך אותה לאחת מחברות השייט הגדולות בעולם. החברה אשר התבססה על שייט נהרות, התפתחה בשנת 2013 והכריזה על פתיחת חטיבת השייט באוקיינוס והשיקה את ספינות הדגל המפוארות.

ספינות חברת Viking ocean cruises נחשבות לקומפקטיות ביחס לספינות שייט אחרת המפליגות בקווי השיוט המרכזיים בעולם, מה שמאפשר לספינותיה להיכנס ולעבור במעברים צרים וביציאות קטנות יותר ובכך להגיע ליעדים נוספים. מסלולי השייט של חברת שייט ויקינג כוללים הפלגות ומסעות בצפון אירופה, המדינות הבלטיות, אמריקה, הים התיכון, אסיה, אוסטרליה וניו זילנד. החברה שמה דגש על התמקדות בתרבות יעדי ההפלגה ולכן לעתים השהייה בנמל נמשכת זמן רב יותר בהשוואה לחברות אחרות. ספינות הדגל והקרוז של חברת ויקינג שייט באוקיינוס נושאות עד 930 נוסעים ו-550 אנשי צוות, האוניות מעוצבות על פי הסגנון והמסורת הסקנדינביים בשילוב של קו מודרני ויוקרתי.

cruise-icon2מסעדות ברים ומועדונים

אוניות השייט של חברת ויקינג קרוז כוללת מתקנים ותשתיות המאפיינים ספינות המיועדות לשייט באוקיינוס בשילוב של נגיעות ותוספות המשויכות לרוב לספינות שייט בנהרות. על סיפון ספינות התענוגות של החברה ניתן למצוא 11 חדרי אוכל ומסעדות, ספא מפואר בהשפעה נורדית, שתי בריכות שחייה כאשר אחת מהן מקורה בגג זכוכית והשנייה אינסופית אשר יוצרת מראה המתחבר ישירות לים ובשתיהן תוכלו למצוא פינות ישיבה וברי קוקטייל מסוגננים בטוב טעם.

cruise-icon3כיף בשמש

ספינות הצי של ויקינג אושן קרוזס מציעות דק המקיף את הספינה כולה וכן נקודת תצפית המאפשרת ליהנות מנוף של 360 מעלות. חובבי הכושר והבריאות יוכלו ליהנות ממרכז ספורט ודק הכולל מסלול ריצה סביב הסיפון המיועד לשמירה על הגזרה. קרוז עם חברת שייט ויקינג מציע קבינות אשר כולן כוללות מרפסות רחבות ולנוחות הנוסעים ניתן לבחור בסוויטות ומגורי פנהאוז המתאימים גם למשפחות ולילדים.

cruise-icon4פעילויות ובידור

בדומה לסגנון ספינות שייט תענוגות בנהרות, חברת השייט Viking ocean cruises משמרת את המסורת של ארוחות וקוקטלים בטרקלין מיוחד בסגנון אלפרסקו באוויר הפתוח. עיצוב הספינות נושא מוטיבים של יער טבעי וכולל אזורים מוארים באופן טבעי בעיצוב עכשווי. לכל הנוסעים מוצע חיבור לאינטרנט חינם וכמובן עם ההגעה ליעד יוכלו הנוסעים לבחור משלל הפעילויות המוצעות בהן מבחר טיולים בחוף הכוללים ארוחת צהריים, יין ובירה חופשיים.

מגוון האוניות - Viking Ocean Cruises