בשייט של פאטום | Fathom Impact Travel, שהחל לפעול באביב 2016 ויוצא לדרך ממיאמי,  הנוסעים נהנים מקרוז מפנק, שבמהלכו עוברים בין יעדים מהממים ביופיים, וגם מהיכולת לעזור לקהילות ולהשפיע על איכות החיים בכדור הארץ.
יוצרי המותג פאטום, הכולל שייט לקובה ראשון מסוגו ולרפובליקה הדומיניקנית ומיועד למי שמחפש הרפתקאות ומבקש לעשות דברים משמעותיים גם במהלך ההפלגה, הם אנשי חברת השייט קרנבל ו- PLC, המתמחה בהפעלת קרוזים ליעדים שונים.

חברת השייט פאטום הפסיקה את פעילותה ב-2016.

cruise-icon3האוניה פאטום

האוניה פאטום אדוניה | Fathom Adonia היא כלי השייט שבעזרתו יכולים 750 נוסעים המפליגים לחופשה להגיע גם ליעדים שבהם ייקחו חלק בעבודה התנדבותית. האוניה מציעה לנוסעיה שירותים ופינוקים ברמה הגבוהה ביותר, כמו אלה שאפשר למצוא באוניות הקרוזים הגדולות, אך מבטיחה להם גם אוירה אינטימית ונעימה שעד כה ניתן היה למצוא רק בספינות המסע הקטנות. במשך ההפלגה נוסעי האוניה מוזמנים ליהנות מארוחות מזינות וטעימות במסעדות אלגנטיות, לבלות בבתי הקפה או לצד הבריכה, ולהשתמש בחדרי הכושר המאובזרים ובספרייה הגדולה והעשירה.

במהלך ההפלגה יש לנוסעים גם הזדמנות נדירה להשפיע על חייהם של אחרים. כל אחד מהמשתתפים בשייט מוזמן לקחת חלק בפעילויות בניה בקהילות שונות החיות לאורך מסלול הקרוז. זו הזדמנות נפלאה לפעול לצידם של פעילים חברתיים מחוללי שינוי, לפגוש על הסיפון אנשים בעלי דעות דומות, ללמוד מהם, לחוות חוויות משותפות וליהנות מחברתם.


מגוון האוניות - Fathom