ברוכים הבאים לאחת האוניות המעודכנות, המתקדמות והמהנות בצי האוניות של חברת נורוויג'יאן קרוז ליין - Norwegian Encore! האונייה מושקת בנובמבר 2019 בסטנדרטים הגבוהים ביותר של העולם השייט, פאר שאין דומה לו וחווית שייט מהנה לכל המשפחה.
באוניה תפוסה מקסימלית של 3,998 אורחים ו-1,731 אנשי צוות, הנכונים לסייע בכל עניין ולהפוך את חווית השייט שלכם למושלמת, לא פחות. בנורוויג'יאן אנקור 20 סיפונים של אושר וכיף, שפע של אטרקציות, מופעי בידור, טרקליני אירוח, מגוון מסעדות ואפשרויות קולינריות מובילות, לצד מתחמי מנוחה, ספא מתקדם ומפנק וחדר כושר מתקדם. כשאתם בוחרים נורוויג'ין אנקור אתם יכולים להיות בטוחים – זו הולכת להיות חוויה של פעם בחיים!

האוניה Norwegian Encore, הרביעית של ה-Breakaway פלוס קלאס, מעוצבת למופת ושופעת חידושים מודרנים, תצא להפלגת השקה ראשונה בנובמבר 2019! על האוניה נורוויג'יין אנקור תוכלו למצוא שפע של לאונג'ים בהם ניתן להשקיף אל הנוף הנפרש בפניכם, הכוללים גם ברים מגוונים בהם תוכלו ליהנות מהמשקה האהוב עליכם ומוזיקה חיה להשלמת האווירה המושלמת, האנקור מציעה אפשרויות קולינריות רבות על מנת ליהנות ממבחר טעמים מכל העולם וזאת בסגנון הפריסטייל המזוהה עם נורוויג'יאן קרוז ליין המתאימה לחופשתכם באופן פרטני במיוחד!


מצאו את ההפלגות הזולות ביותר!
נורוויג'יאן קרוז ליין
|
Norwegian Cruise Line
מצא הפלגות!
details-iconמפרט האוניה
השקה 2019   מהירות ממוצעת -- קשר   מסעדות --
שיפוץ ---   מספר סיפונים --   בריכות --
אורך ---   חדרים פנימיים 453   ברים / טרקלין --
כמות נוסעים 3,998   חדרים חיצוניים 1,587   עישון באוניה באזורים מוגדרים
מס’ אנשי צוות ---   חדרי מרפסת 1,476     מצומצמים
משקל כולל 167,800   סוויטות 386   מתח חשמל 110/220
 

הפלגות נבחרות נורוויגי'אן אנקור Norwegian Encore