&nbspדיסני דרים | Disney Dream היא ספינת עצומה, חדשנית ומרשימה, שניכר שעיצובה מושפע מאוד מעיצובן האופייני של אניות הנוסעים המפוארות של שנות ה–20 של המאה הקודמת. כלי השייט הזה, שמציע לאורחיו את "מרכיב הוואוו", גדול ביותר מ-40 אחוזים מאניות הנוסעים מג'יק ו-וונדר, שגם הן חלק מצי ספינות התענוגות של חברת השייט דיסני | Disney. הספינה יוצאת לשייט של 3 או 4 לילות בקריביים, הכולל גם עגינה בקאסטאווי איילנד האקסלוסיבי. במהלך חופשת החלומות שלכם תוכלו ליהנות מערבים פורמליים וחצי פורמליים במסיבת הפיראטים ובאירועים מתוכננים נוספים..
details-iconמפרט האוניה
השקה 2011   מהירות ממוצעת 21 קשר   מסעדות 3
שיפוץ ---   מספר סיפונים 14   בריכות 3
אורך 1,115 רגל   חדרים פנימיים 150   ברים / טרקלין 10
כמות נוסעים 4'000   חדרים חיצוניים 1'100   עישון באוניה באזורים מוגדרים
מס’ אנשי צוות 1,548   חדרי מרפסת 901     מצומצמים
משקל כולל 128,000 טון   סוויטות 41   מתח חשמל 110/220
 

מסעדות

יש חמש מסעדות ראשיות ומזנון על סיפונה של הספינה הזו, בנוסף למרכזי אוכל ולמסעדה למבוגרים בלבד, שנקראת "רמי". שלוש מתוך המסעדות המרכזיות מציעות לאורחים ארוחות ברוטציה, שבהן גם כשאתם אוכלים במסעדה שונה מדי יום, אתם מכירים את כל מי שיושב לידכם בארוחה, לאורך כל הקרוז. כאשר תסעדו ב-אנימטורס פאלאס ארוחת בוקר, צהרים או ערב, תוכלו לראות איך כל עיצוב החלל משתנה, מגוונים של שחור-לבן לצבעוניות, בהתאם למועד הארוחה שלכם. בחללה של מסעדת ה-אנצ'נטדגרדן תגלו אפקטים מיוחדים של תאורה, המשתנה בהתאם לשעה ביום. במסעדת ה-רויאל פאלאס תוכלו לראות פורטרטים נהדרים, מצוירים ביד, של דמויות אהובות כמו סינדרלה והיפיפייה הנרדמת.

ברים ומועדונים

כשאתם מפליגים בספינה הזו עם המשפחה, יש לכם גם הזדמנות ליהנות מהאפשרות לבלות באזורים שמיועדים רק למבוגרים. באזורים האלה מרוכזים הברים, המועדונים והטרקלינים המיועדים לאורחים שגילם כבר מאפשר להם לשתות משקאות אלכוהוליים. קוקטיילים ומשקאות אלכוהוליים באיכות גבוהה מאוד מגישים לכם ב-דה גירל פינק שמפיין בר. ב-687 תוכלו לצפות במשחקי ספורט ולשתות בירה קרה. אם אתם אוהבים לרקוד עד אור הבוקר, מומלץ לבקר ב –אבולושן ואפשר גם לשבת על המרפסת המעוטרת בציורי פרסקו של ה-מרידיאן.

כיף בשמש

דיסני דרים | Disney Dream היא כלי השייט הראשון שעל סיפונו הוצב ה–אקווה דאק, מגלשת מים, ממש כמו בפארקים הגדולים של דיסני, שעליה מחליקות במהירות מעין רפסודות המתיזות סילוני מים לכל עבר. אם אתם מעדיפים לבלות במים בצורה קצת יותר רגועה, תוכלו להתרווח על מיטת שיזוף בסביבה יותר שקטה, שבה רשאים לבקר רק מבוגרים. כדאי לכם להגיע גם בסיפון הספורט, שם תוכלו להצטרף למשחק כדורגל, כדורסל או אפילו פינג פונג .

פעילויות לילדים

נכון שההפלגה בספינה היא חוויה נפלאה לילדים ולמבוגרים, אך בספינה הזו מציעים לילדים מעל ומעבר לכל מה שמקובל. האורחים הצעירים יכולים לצפות לארוחה אותה יאכלו בחברת דמויות אהובות מסרטים מצוירים, לביקור בסטודיו של הקלטות ואפילו להפעלת תחנת הרדיו של ה-היי טק קיד'ס קלאב. על הסיפון של ה–דיסני דרים Disney Dream| יש גם אזור המוקדש לפעילות עם פעוטות. ילדים שרוצים בכך יכולים לנצל גם את ההזדמנות לפתור תעלומה מסתורית בסוכנות הבלשות מידשיפ.

פעילויות נוספות

גם כשאתם מבלים על הסיפון שבו מתקיימות פעילויות רבות לילדים וגם כשאתם מעדיפים לשהות ב-קוויט קוב, המיועד למבוגרים בלבד, תמיד יהיה לכל אחת ואחד מכם מה לעשות בספינת התענוגות הזו .

cruise-icon7כושר וספא

ב-סנסס ספא, שהוא אזור המיועד למבוגרים בלבד, תוכלו ליהנות גם ממניקור, טיפולי יופי ועיצוב שיער. חלק מהטיפולים המפנקים שאפשר לקבל שם, כמו אמבטיית בוץ או עיסוי עם אבנים חמות, מותנים בהזמנת מקום מראש. במרכז הכושר של הספינה תוכלו להשתתף בחוגי יוגה ופילאטיס או להעזר באופני כושר ובמכשירי כושר אחרים, שיסייעו לכם לשמור על הכושר הגופני גם לאורך הקרוז.

 

טוען דילים...