אחת מהאוניות הכי חדישות בקטגוריית ה- Dream class של חברת השייט קרנבל | Carnival Cruises היא האוניה קרנבל מג'יק, שגם הפכה להיות ספינת הדגל של החברה. אורכה של האוניה, המארחת 3,690 נוסעים על 14 הסיפונים שלה, הוא 1004 רגל והיא השנייה בגודלה בצי של החברה. נמל הבית של האוניה הוא גלווסטון שבטקסס ומשם היא יוצאת לקרוזים של שבעה ימים אל הקאריביים המערביים והמזרחיים. בשייט התענוגות שלכם באוניה אתם מוזמנים לערבי ה- 'cruise elegant' , שאליהם מצפים שתגיעו לבושים אלגנטי. רצוי בג'קטים ושמלות אך אפשרי גם בטוקסידו ושמלות ערב. לאורך ההפלגה קוד הלבוש במשך היום הוא נינוח וקליל.

מצאו את ההפלגות הזולות ביותר!
קרניבל
|
Carnival Cruises
מצא הפלגות!
details-iconמפרט האוניה
השקה 2011   מהירות ממוצעת 21 קשר   מסעדות 4
שיפוץ ---   מספר סיפונים 15   בריכות 2
אורך 1,004 רגל   חדרים פנימיים 719   ברים / טרקלין 10
כמות נוסעים 3,690   חדרים חיצוניים 1126   עישון באוניה באזורים מוגדרים
מס’ אנשי צוות 1,386   חדרי מרפסת 905     מצומצמים
משקל כולל 130,000 טון   סוויטות 54   מתח חשמל 110/220
 

מסעדות

בקרוז שלכם באוניה קרנבל מג'יק |Carnival Magic, האוכל אף פעם לא יותר מדי רחוק מכם. יש באוניה שני חדרי אוכל מרכזיים, ה-נורת'רן לייטס וה-סאות'רן לייטס – שבהם מגישים לכם ארוחות בוקר וצהריים. אם אתם אוהבים לסעוד בפאב מסורתי, תמצאו כזה ב-רדפרוג פאב ויש גם כמה מקומות ב-לידו מרקט פלייס שבהם יארחו אתכם לארוחות בסגנון בופה.

ברים ומועדונים

מרחב מעוצב בתחכום וגם קוקטיילים טובים תמצאו ב-בלואיגואנה טקילה בר וגם ב-אלכמי בר. כשיתחשק לכם לצפות במשחק עם משקה ביד, מומלץ להגיע לספורטס בר, ולב-פיאנו בר כדיא להגיע אם אתם המצב רוח של שירה בצוותא. גם בשעות הקטנות של הלילה יש הרבה פעילות באוניה קרנבל מג'יק ואם יתחשק לכם תוכלו גם לרקוד במועדון הלילה ה-וייב.

כיף בשמש

אם אתם טיפוסים ספורטיביים תמצאו הרבה מה לעשות באוויר הפתוח במשך ההפלגה שלכם באוניה קרנבל מג'יק |Carnival Magic . באוניה יש ספורטסקוור שבו תמצאו מסלול מיני גולף, מגרש כדורסל, תחנות קרדיו לאימון כושר, וגם את ה-סקיי טראק, שהוא מסלול הריצה של האוניה. תמיד תוכלו להצטרף לקורס ה-סקיי רופס, אבל זכרו - לא מיועד לבעלי הלב החלש! האלטרנטיבה היא כמובן למצוא לעצמכם פינה שקטה, להתיישב על כסא נוח ולראות את האחרים משתתפים בתחרויות של משחקי הבריכה.

פעילויות לילדים

במהלך ההפלגה באוניה קרנבל מג'יק | Carnival Magic הילדים שלכם ייהנו מאוד, בזכות הפעילות שמחכה להם ב-קמפ קרנבל, שהוא מחנה הקיץ הכי כיפי בים. תכנית הפעילות, המותאמת לבני שנתיים ומעלה ומופעלת על ידי מדריכים מנוסים שיודעים איך להשגיח על הילדים שלכם, עשירה מאוד. אפילו בני העשרה שלכם לא יתלוננו על שיעמום, כי ימצאו הרבה מה לעשות במקום, שיש בו אפילו מוקטייל בר שפועל רק למענם.

פעילויות נוספות

במרחבי האוניה קרנבל מג'יק תמצאו הרבה מאוד FunHubs, שהן נקודות חמות שבהן אפשר להתחבר לאינטרנט. יש באוניה גם מסופי מחשב שבעזרתם אתם יכולים להתחבר לאינטרנט ולשמור על קשר במהלך ההפלגה. אתם מוזמנים להצטרף למשחקים ולתחרויות – החל משמחקי בינגו וכלה בתחרויות טריוויה, לאורך כל שייט התענוגות שלכם באוניה.

בידור ומופעים

בשביל קצת זוהר ו'גלאם' כדאי לכם להגיע ל-ספוטלייט לאונג' ולצפות שם במופע קומי או לשיר קריוקי. כדאי לכם גם לדעת שכשבאוניה קרנבל מג'יק | Carnival Magic מתקיימת תחרות ה-'Superstar Live' , המאפשרת לכל הזמרים החובבים המוכשרים להפגין את יכולתם – המקום כמעט תמיד מלא עד אפס מקום. באולם תיאטרון ה-שואו טיים תוכלו לצפות בהפקות בסגנון ברודווי פעמיים, וגם בשעשועונים.
 

cruise-icon7כושר וספא

 כשיתחשק לכם לפנק את עצמכם, ה-קלאוד 9 ספא של האוניה קרנבל מג'יק הוא המקום הכי מתאים להגיע אליו. במשך הקרוז תוכלו לקבל שם מגוון עשיר של טיפולים מסורתיים אך גם אקזוטיים. מרכז הכושר מאובזר היטב ובעזרתו אפשר לערוך אימונים שיעזרו לכם להפטר מעודף הקלוריות שנוצר אחרי ארוחות הבופה המעולות...

 

טוען דילים...