סלבריטי אייפקס | Celebrity Apex, האוניה השניה מתוך קטגורית ה-APEX המודרנית, אונית אחות לסלבריטי EDGE

האונייה Celebrity Apex ממשיכה את הגל המוביל של החברה, הכולל אטרקציות מדהימות, עיצוב יפהפה ושירות שאין דומה לו ומציעה לנוסעיה חווית שייט מופלאה, בכל יום מחדש. שייט על האפקס יפגיש אתכם עם התענוגות הקולינריים הגדולים ביותר בעולם ועם יעדי שייט מיוחדים ביותר, וכשאלה פוגשים את העיצוב המקסים הכולל מרחבים שקופים למחצה – תרגישו כאילו אתם ממש בלב האוקיינוס, מתוך החמימות הנפלאה של האונייה. בתפוסה מלאה, מסוגלת האונייה אפקס מבית סלבריטי להכיל עד 2,910 נוסעים.

קרא עוד...

 
האוניה קוסטה סמרלדה | Costa Smeralda מושקת בנובמבר 2019 והיא סמל ליופי, סגנון ואירוח איטלקי. על האוניה תוכלו למצוא את כל פניני האירוח המסוגנן המפורסם של קוסטה, החל מחדרים מרווחים במיוחד, איזורי בילוי לכל שעה ביום ובלילה, וחוויה גסטרונומית הישר מהמטבח האיטלקי. האוניה קוסטה סמרלדה מתוכננת להפליג במסלולים מופלאים בים התיכון אליהם תצא מנמל ברצלונה, רומא, מרסיי וסאבונה.

קרא עוד...

האוניה קרניבל סאנרייז | Carnival Sunrise, לשעבר הקרניבל טריומף, מחליפה את שמה לאחר שיפוץ נרחב לכל אורכה ורוחבה של כ-200 מיליון דולר! היא אוניה בינונית עד גדולה שמארחת יותר מ-3,000 נוסעים. על האוניה תוכלו למצוא את כל האטרקציות העדכניות ביותר, החל מפארק מים מטריף, מרכז ספורט לכל המשפחה, ברים, פאבים איזורי בילוי, ספא מחודש ועוד מהכיף המפורסם שחברת השייט קרניבל קרוז ליין מציעה לאורחיה! 

קרא עוד...

הרשמו לקבלת
מבצעי שייט מדהימים!
Invalid Input

נא למלא אימייל

help-banner