חברת שייט הנהרות ויקינג הינה מהחברות המובילות בעולם בתחום השייט ומציגה חוויה של שייט תענוגות בנהרות המשלב חקירה למידה והבנה של תרבויות שונות וזאת באמצעות מסלולים ייחודיים הכוללים חוויה בלתי אמצעית וגילוי של ניואנסים ומאפיינים של יעדי המסלול בעזרת אוכל, אתרי תרבות והיסטוריה, אנשים ומנהגים.

שייט נהרות של חברת Viking river cruises הוא הדרך הנוחה ביותר לראות את העולם לאורך נתיבי המים ונופים מדהימים ועגינה וחקר של נמלים, מדינות ותרבויות מרתקים. ההפלגה בספינות קטנות באופן יחסי מאפשרת להגיע לליבת היעד באינטימיות ואווירה רגועה. חברת ויקינג עטורת הפרסים מציעה את כל הנוחות של בית מלון ברמה הגבוהה ביותר ומאפשרת הזדמנות לשייט תענוגות בעל ערך מוסף.

מסלולים עם ערך מוסף
מסלולי השייט בנהרות מקיפים וחולפים על פני כל העולם ומשלבים טיולים מרתקים ומעשירים אשר כלולים במחיר ההפלגה ומאפשרים לאורחים לגעת ולחוש את החיים המקומיים. פעילויות חווייתיות ומגוונות כוללות הרצאות על היסטוריה ואמנות, טעימות של יינות וינטאג' מקומיים, תפריטי מסעדות שף ומנות גורמה בהשראת המטבח המקומי, קבלת אינפורמציה על היעד והנאה מהופעות ומופעי בידור המציגים פולקלור ומוסיקה קלאסית המאפיינת את האזור.

ספינות חברת שייט נהרות ויקינג מאפשרות מסע בנוחות מקסימלית וברמת שירות העומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר המוכרים מבתי המלון היוקרתיים. הספינות קטנות בהשוואה לספינות שייט באוקיינוסים וניתן להעלות על סיפונן מספר מאות נוסעים בלבד דבר שמייצר אווירה אינטימית ושלווה. כל חדרי הספינות הינם חדרי מלון, ללא חדרים פנימיים המעוצבים על ידי אדריכלים ימיים בהשפעות סקנדינביות תוך ירידה לפרטים הקטנים ביותר לנוחות הנוסעים ומתן מגוון של שירותים ופינוקים.

קולינריה – שילוב של אותנטיות וקלאסיות
אחת מחוויות המסע והשייט היא הקולינריה, תפריט מגוון ועשיר יאפשר לכל אחד למצוא את הטעמים האהובים עליו בארוחות השף המספקות מנות אותנטיות ומקומיות לצד מנות גורמה קלאסיות ותפריט בריאות. מסעדות ואזורי אוכל אלגנטיים מאפשרים הנאה מאוכל משובח ומנוף מרהיב בעת ובעונה אחת בסיפוני השמש ומרפסות האקוויט וזאת תוך קבלת שירות מצוות עובדים ידידותי ומיומן. הספינות הינן קטנות ואינטימיות מה שמאפשר אירוח אישי ומותאם לכל נוסע.

שירות "הכל כלול"
בחברה מאמינים בשירות הכל כלול, כך שאין צורך לשלוף את הארנק כל פעם שאתם מעוניינים בכוס קפה, כוס יין או טיול לחוף. מלבד תשלום הטיפים על השירות ומדריכי הסיורים שאינו כלול במחיר ההפלגה ומהווה תשלום נוסף בתום השייט, החברה מספקת תמורה עבור התשלום הכוללת את כל רצונות ודרישות הנוסעים, בין אם מדובר בארוחות ומשקאות, סיורים מודרכים ואינטרנט אלחוטי חינם. איכות השירות והתנאים הופכת את שייט הנהרות לחוויית טיול ונופש נהדרת עבור פנסיונרים ומתאימה גם לכל המשפחה, שייט נהרות אינטימי ושליו מציע אירוח סולידי, אלגנטי וקלאסי ללא המולה הכולל את מיטב התענוגות וערך מוסף של הכרת העולם בתנאים המעולים ביותר אשר יותירו בכם רושם וסיפוק עד להפלגה הבאה.

הפלגות נבחרות Viking River Cruises